LĖTAI apie pasaulį

is creating Kelionių žurnalas ir tinklalaidė

Select a membership level

Kelionių mylėtojas

reward item
reward item
$1.50
per month
Kelionių mylėtojus minėsime geru žodžiu.

Patyręs keliautojas

reward item
reward item
$4
per month
Patyręs keliautojas gaus asmeninę padėką žurnale.

Kelionių ekspertas

reward item
reward item
$6.50
per month
Kelionių ekspertas gaus asmeninę padėką žurnale.

1

patron

$1

per month

About LĖTAI apie pasaulį

„LĖTAI apie pasaulį“ yra mūsų, Dalios Smagurauskaitės ir Astros Petkūnaitės, kelionių projektas, kuriame pasakojame istorijas apie vietas ir žmones, raginame į pasaulį pažiūrėti lėčiau, giliau ir spalvingiau.

Būtinų aplankyti vietų, must ir top sąrašų chaose norime priminti, kad kelionės yra ne tik prie šalies pavadinimo padėta varnelė ar žemėlapyje prie miesto įsmeigta adatėlė, bet ir pažinimo malonumas, žmonės, istorijos. Po pasaulį kviečiame keliauti

„LĖTAI apie pasaulį“ rasite elektroninį kelionių žurnalą, pasirodysiantį keturis kartus per metus, ir kelioniškų pokalbių tinklalaidę, kurios klausytis galėsite du kartus per mėnesį. Galite mūsų kuriamą turinį paremti „Patreon“ platformoje – net ir 1 euras per mėnesį, skirtas projektui, padės papasakoti dar daugiau įdomių ir įkvepiančių istorijų.


Goals
$0.83 of $567.20 per month
Jūsų padedamos galėsime atsilyginti žmonėms, kurie dabar skiria laiko ir pastangų projekto įgyvendinimui negaudami finansinio atlygio: puikiai dizainerei Aurelijai, tekstų redaktorei Jurgitai, internetinio puslapio guru ir fanstastiškai talentingiems tekstų autoriams. Dalis pinigų bus skirta tinklalaidžių įrašymui studijoje, nuotraukų ir įvairių informacijos talpyklų abonementams, mikrofonams ir diktofonams. 

Jūsų dėka galėsime publikuoti daugiau kokybiško ir originalaus turinio ir imtis naujų iniciatyvų. Ačiū, kad keliaujate kartu!
1 of 1

Recent posts by LĖTAI apie pasaulį

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits