Nojus Live Club

is creating original music and webcast

Select a membership level

Member

reward item
reward item
$3
per month
Asmeninis e-mail`as kartą į mėnesį - naujienos, projektai, nauja kūryba, planai. Kasdienės naujienos Lens app`se (Patreono app`sas, kaip Instagram Stories). Q&A Livestream kartą į mėnesį. Video koncertai.
  • General Support

Official

reward item
reward item
$6.50
per month
Autorinis koncertas ar laida - mažiausiai kartą per mėnesį ir dažniau :)
Tiesioginės transliacijos;
Online koncertų ir laidų įrašai;
Komentarai, atsakymai į klausimus.
  • Digital downloads
  • General Support

Special

reward item
reward item
$10.50
per month
Viskas, kas Oficialiam Patronui.
Naujas albumas "Yra Laikas".
Kartą per mėnesį - virtuali repeticija, dainos kūrimas, įrašymas, komentarai, prizų loterija.
Du nemokami, Nojaus organizuojami gyvi koncertai per metus (kai valdžia ir sąlygos leis).
Kai išleidžiamas naujas albumas, siunčiamas nemokamai.
  • Digital downloads
  • General Support

5

patrons

$33

per month

About Nojus Live Club

Sveiki, esu Darius Mileris Nojus, dėkoju, kad čia esate. tikiuosi, tapsite Nojus Live klubo nariais. Prisijungus, iškarto atsiųsiu neskelbtos dainos mp3.
Čia kelsime daugiau veiklos vėjo - pirmieji pamatysite ir sudalyvausite virtualiuose koncertuose, pamatysite koncertų įrašus, pakviesiu į užkulisius, visi dalyvausime Q&A sesijose, taip pat susitiksime ir tikruose koncertuose, kai leis naujo pasaulio sąlygos,
Kuriu muziką nuo 1988 metų. Grupė VYNAS - 1991-1992, geupė AIRIJA - 1992-2002. Virtualius koncertus Nojus Live groju nuo 2016 m., kuriu ir vedu "Virtuali Scena Su Nojum" ir kitas tiesiogines laidas internete - nuo 2020 m.
Dėkoju, kad klausote, vertinate ir palaikote mano muzikinę kūrybą ir virtualias laidas.
AČIŪ, jeigu nuspręsite tapti Nojus Live Club nariais, įdarbinti mano kūrybą ir palaikyti kūrybinę, muzikinę ir kultūrinę organizacinę veiklą.

O čia, jei leisite pasigirsiu oficialia muzikine kūrybine biografija :)
* Darius Mileris Nojus - grupės AIRIJA dainininkas ir gitaristas, folkroko hitų „Vėjas Lange“ ir „Kasdien į karą“, solinių akustinių roko baladžių, 10 išleistų albumų autorius, atlikėjas ir prodiuseris., webcast - gyvai transliuojamų koncertų ir laidos Virtuali Scena kūrėjas. 
Dariaus Milerio Nojaus koncertai žiūrovą nukelia į slapčiausias sielos gelmes, kur kiekvienas žodis ir garsas – iš širdies į širdį.

Kūrybinį kelią pradėjęs 1988 metais, Darius Mileris 1991 metais grojo grupėje „Vynas“. 1992 m. pasivadino Nojum, o tų pačių metų rudenį su draugais sukūrė grupę „Airija“, su kuria aktyviai koncertavo ir išleido 5 albumus Lietuvoje. Nuo 2001 m. Nojus tęsia solinę kūrybinę veiklą Dubline ir jau daugiau nei ketvirtį amžiaus savo muzika ieško kelių į klausytojų širdis.
„Gitara susidomėjau po Pauliaus Širvio kūrybos vakaro. Iš pradžių grojau sau, po to atėjo noras pasidalinti tuo, ką jaučiu, su kitais. Todėl aš vėl stoviu čia ir dalinuosi tuo, ką turiu ir ko ieškau, kokį matau pasaulį – džiugų ir liūdną, juodą ir baltą. Vėl ir vėl jaučiu, kad jūsų širdys plaka kaip viena širdis, girdžiu tūkstančius garsų, kurie čia tolsta, čia aidu grįžta, virsdami daina iš mano lūpų.“
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 16 exclusive posts
16
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 16 exclusive posts
16
Videos

Recent posts by Nojus Live Club

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits