VŠESVET PODCAST

VŠESVET PODCAST

cestovateľský podcast

Select a membership level

Všesvet - nočná sova

$3
per month
Čo sa týka strihania, sme nočné tvory! Strihanie po nociach nie je naša najobľúbenejšia aktivita, ale náš záväzok voči vám, aby ste si pustili v utorok ráno nový Všesvet, je silnejší. Milujeme kávu a ďakujeme, že nám na ňu prispeješ.
  • Podpora podcastu

Všesvet fanúšik

$4
per month
Páči sa ti Všesvet podcast? Jeho príprave sa venujeme často v našom voľnom čase. Podpor nás, aby sme si aj o tretej nad ránom mohli povedať, že to má zmysel. Aj ty sa môžeš stať súčasťou Všesvetu. Máš otázku na našich hostí? Pred nahrávaním ti prezradíme, o akej krajine sa budeme rozprávať a možno práve Tvoja otázka zaznie v našom podcaste. 🌎
  • Podpora podcastu
  • Otázky na našich hostí

Všesvet klub

$6.50
per month
Si pravidelný poslucháč či poslucháčka Všesvet podcastu? Podieľaj sa s nami na jeho tvorbe. Pre podporovateľov Všesvet klubu zverejníme zoznam ďalších epizód. Budeš tiež medzi prvými, ktorí uvidia do “našej kuchyne” a môžeš si pripraviť otázky na našich hostí. V rámci uzavretej facebookovej skupiny budeme s vami zdieľať aj rôzne externé linky či odkazy, ktoré spomíname v podcaste.  🌎
  • Otázky na našich hostí
  • Uzavretá skupina
  • Linky a odporúčania

16

patrons

$67

per month

About VŠESVET PODCAST

Sme Tina, Lukáš a Evka a tvoríme pre vás Všesvet podcast. Každý utorok vyspovedáme seba alebo našich hostí a hostky o tom, čo sme zažili, zistili, čo sa nám páčilo či čo úplne nevyšlo v najrôznejších kútoch sveta.

Od roku 2018 sme vydali viac ako 130 častí a od vás, poslucháčov a poslucháčiek dostávame čím ďalej tým viac správ ohľadom tvorby obsahu, ktorý si môžu nielen vypočuť, ale aj prečítať.  Aby sme mohli pokračovať v zlepšovaní Všesvet podcastu a pridávať bonusový obsah, založili sme si tento Patreon účet.
Goals
16 of 100 patrons
Live stream s fanúšikmi na tému, ktorú si vyberú naši patreóni.
1 of 3

Become a patron to

Listen anywhere
Connect via private message

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits