Žinių radijas

is creating Radio program, audio and video content

Select a membership level

Norintiems žinoti

$4
per month
  • Kartą per savaitę – ne mažiau kaip 1 laida, kurią mūsų patronai gali peržiūrėti/ perklausyti 2 savaitėmis anksčiau nei Žinių radijo klausytojai;  (įrašas audio ir video formatu prieinamas tik Patreon platformoje, kai kurių laidų įrašai talpinami Delfi PLIUS). 
  • Kartą per mėnesį – naujienlaiškis apie Žinių radijo veiklą.
  • Laida patronams anksčiau nei Žinių radijo klausytojams

Fanų zona

$9
per month
Už šią sumą siūlome visa, kas išvardinta anksčiau, taip pat
  • kartą per mėnesį vykdomą loteriją Žinių radijo prizams laimėti,
  • kartą per metus ekskursiją į Žinių radiją.
  • Laida patronams anksčiau nei Žinių radijo klausytojams

Temą siūlo patronas

$19.50
per month
Už šią sumą siūlome visa, kas išvardinta anksčiau, taip pat:
  • galimybę siūlyti temą Žinių radijuje transliuojamai laidai. Kartą per savaitę tema radijo laidai bus parenkama iš tų, kurias pasiūlė mūsų patronai.
  • Laida patronams anksčiau nei Žinių radijo klausytojams

276

patrons

$823

per month

About Žinių radijas

„Žinių radijas“ – 2000 m. kovo 7 d. įkurta radijo stotis. Veiklos pradžioje transliavęs vien operatyviai atnaujinamas žinias, šiandien Žinių radijas yra tapęs žiniasklaidos priemone, per savaitę parengiančia 120 laidų ir į jas sukviečiančia aukščiausius šalies vadovus, politikus, verslo atstovus, visuomenės veikėjus ir savo sričių lyderius. Radijo turiniu dalijasi naujienų agentūros, didžiausi šalies naujienų portalai, socialinių tinklų vartotojai. Žinių radijo eteryje ypač daug dėmesio skiriama aktualijoms, tiesioginėms diskusijų laidoms, specialistų vertinimams ir komentarams, klausytojų nuomonėms.
Kurdami Žinių radijo programą siekiame, kad kiekvienas turinio elementas Jums, mūsų klausytojams ir žiūrovams, kurtų pridėtinę vertę – plėstų akiratį, didintų žinojimą, padėtų kelti klausimus ir skatintų ieškoti sprendimų. Bet kokybiškos nepriklausomos žiniasklaidos kūrimas nesivaikant pigių ir turinio neatitinkančių antraščių kainuoja. Žinių radijas, priešingai nei visuomeninis transliuotojas, neturi stabilaus finansavimo iš valstybės biudžeto, programos kūrimą finansuojame iš už reklamą gautų pajamų.
 
Jei Jums patinka Žinių radijo kuriamas turinys ir Jūs tikite, kad Lietuvai reikia tokios nepriklausomos, kokybiškos žiniasklaidos priemonės kaip Žinių radijas, prisidėkite prie Žinių radijo kūrimo finansiniu indėliu.

Visa per Patreon sistemą surinkta parama bus paskirstyta tarp Žinių radijo laidų autorių. Jūsų parama įkvėps mus tolesniems darbams!

Become a patron to

233
Unlock 233 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Žinių radijas

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits